Kuidas see töötab?

Play video

Gaasitoitel Thermacelli sääsepeletaja tõrjub sääsed, tekitades enda ümber 21 m² suuruse kaitsevööndi. Thermacelli tehnoloogia kaotab vajaduse määrivate vedelike ja pihustite järele, peatades sääsed enne, kui need teid häirima või hammustama saavad tulla.

Seadmele toidet andev gaasiballoon peab vastu kuni 12 tundi ja sääski peletav tõrjeaineplaat kuni 4 tundi – Thermacell kaitseb sääskede eest nii terrassil kui ka aiasopis ilma igasuguse elektrita.

 

Gaasitoitel Thermacelli tehnoloogia kasutab soojust, et aurustada ümbritsevasse õhku toimeainet. Nii tekib nähtamatu ja lõhnatu sääsekaitsevöönd. Kaasaskantavasse seadmesse on paigaldatud väike gaasiballoon, mis soojendab metallplaati. Väike tõrjeainega immutatud plaat paigaldatakse selle peale. Soojuse toimel eritub plaadis sisalduv tõrjeaine õhku, tekitades sääsekaitsevööndi.

Tõrjeainena kasutatav alletriin on sünteetiline koopia looduslikust sääsetõrjeainest, mida on leitud krüsanteemidest.

Gaasiballooni eelised

Gaasiga töötavatel Thermacelli sääsepeletajatel on teiste tõrjevahendite (pihustite, vedelike, sidrunheina- ja muude küünalde, tõrvikute, rullide, püüniste) ees hulk eeliseid. Tuginedes rohketele internetis leiduvatele kiitvatele hinnangutele ja 100% rahulolugarantiile, võite kindel olla, et seda ostu te ei kahetse.

  • Ei mingit vajadust pihustite, vedelike ega keemiliste tõrjeainete järele
  • Ei mingit lahtist leeki
  • Lõhnatu, ei sisalda DEET-i ega tekita segadust
  • Seadet on lihtne uuesti täita ja kaitset pikendada
  • Sääski pole vaja hakata hiljem kokku korjama
  • Tõhus sääsepeletaja, mida ei pea kunagi laadima